Masaż to obecnie polecana forma odprężania. Masaż sam w sobie ma również olbrzymie znaczenie terapeutyczne i w leczeniu. Z tego powodu takie istotne jest aby uważnie wybrać gabinet masażu. W Opolu jest kilka wartych zainteresowania gabinetów ale szczególnym zainteresowaniem należy obdarzyć gabinet masażu Biały Lotos, jaki specjalizuje się w takich zabiegach jak:

Poza tym gabinet oferuje masaż wschodni.
Masaż wschodni – jest to wskazany rodzaj masażu opierający się na teorii obiegu energii witalnej we wszechświecie, zatem i przepływającej przez człowieka. MASAŻ WSCHODNI – polega na połączenia akupresury (uciskanie wybranych punktów na ciele) z innymi technikami masażu. Masaże wykonywane są przez wyszkolonego masażystę. Masaż jako forma leczenia był znany już od stuleci. Powstał razem z innymi metodami medycyny tradycyjnej. Podróżnicy, którzy odkrywali po Dalekim Wschodzie wielokrotnie pisali o wspaniałych efektach masaży wschodnich, jakie stosowano razem ze stawianiem baniek. Organizm to jedna całość. Cudowne działanie masaży jest nie do przecenienia. Warto skorzystać z dobrodziejstw tej metody relaksu czy terapii i rehabilitacji. Masowanie ciała pozwala energii równo rozpływać się po ciele. Gabinet Biały Lotos oferuje nie tylko masaże. Warto zapoznać się z ofertą dodatkową. Szczególnie w temacie naturoterapii. I tak : bioenergoterapia i kręgarstwo.
Czym zajmuje się kręgarz?
Kręgarstwo Opole
Kręgarstwo to terapia manualna – chiropraktyka na co dzień nazywana kręgarstwem, jest naturalną i nieinwazyjną metodą udzielania pomocy chorym z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa i układu ruchu. Jest sporo różnorakich metod, które posiadają jednak wspólne cechy – polegają one na odblokowaniu zablokowań w obrębie kręgosłupa, a także przywróceniu prawidłowego ustawienia kręgów w celu zmniejszenia nierównomiernego nacisku na krążki międzykręgowe.
Zobacz również naszą ofertę bioenergoterapii : bioenergoterapeuta opole

Podobne artykuły

Dodaj komentarz