0

Hotel Wyspiański

Styczeń 11th, 2014 / tags: / categories: Bez kategorii /

Hotel Wyspiański jest fantastycznie zlokalizowany, jeśli pragniesz dostać się z niego do najpiękniejszych zabytków w Krakowie w krótkim czasie. Blisko położony jest Rynek Główny a także dworzec PKP. Chwilkę dłużej zajmie dojście do Kazimierza, jednak można się tam dostać na piechotę w zaledwie 20 minut. Ta część Krakowa to jedno z lepszych miejsc na całonocną imprezę. Z przodu Hotel Wyspiański wygląda podobnie jak inne budowle z mrocznej epoki socjalizmu, jednak we wnętrzu został nowocześnie odremontowany. Można tam się przekonać, że w pełni zasługuje na trzy gwiazdki.
Duzy hotel w KrakowieHotel Wyspiański Posiada cztery kondygnacje oraz ponad 230 pokoi z łazienkami. Wszystkie z nich są najwyższej klasy, są wyposażone w telewizor oraz telefon i wi-fi. W pokojach o najwyższym standardzie można znaleźć także kawę i herbatę, a także czajnik, który pozwala na ich przygotowanie. W hotelu nie ma barier architektonicznych, dlatego łatwo mogą się po nim poruszać również osoby niepełnosprawne. Hotel jest wyposażony w windy, rampy oraz podjazdy dla wózków inwalidzkich, a pokoje są wystarczająco obszerne, by było możliwe w nich bez problemu manewrować wózkiem. Przystosowano także łazienki.
Co znajdziemy w Hotelu Wyspiański? W hotelu, który znajduje się w niemal idealnym miejscu Krakowa, można znaleźć także zabawę i cudowne jedzenie. Posiada ekskluzywne kasyno a także oddział banku (ten sam budynek), a w hotelu jest bar oraz restauracja z potrawami z całego świata (także z Polski). Hotel ma odpowiednią ilość miejsca, by można było tu organizować także duże imprezy. Zapewniamy miejsce dla 130 osób i ogromny wybór alkoholi świata. Latem może się tu zmieścić znacznie więcej osób, gdyż otwieramy wtedy nasz ogródek. Często spotykają się w tym miejscu również Krakowianie, jak i sami goście hotelowi. W hotelu nierzadko odbywają się konferencje, nawet o zasięgu międzynarodowym. Sprzyja temu zarówno doskonałe umiejscowienie tego miejsca, jak i całościowa obsługa, zapewniana przez hotel. Blisko hotelu znajduje się strzeżony parking dla gości. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. To idealne miejsce także dla osób, które przybywają do Krakowa w celu zwiedzania zabytków..

Podobne artykuły

Dodaj komentarz